صفحه اصلی / اخبار ویژه / نشانه ای از پایان بحران
پوتین - خبرگزاری جاثیه

[types field='headline-r']

نشانه ای از پایان بحران

به گزارش خبرگزاری جاثیه و به نقل از یدیعوت آحرونوت، هیئت ویژه روسیه روز چهارشنبه در راستای کوشش‌ها برای کاهش تنش بین دو طرف که پس از سقوط هواپیمای جاسوسی روس در حمله رژیم صهیونیستی به لاذقیه پدید آمده بود، وارد اراضی اشغالی شد.
هیئت روسی به رهبری کنستانتین کوشف، رئیس کمیته روابط خارجی و ویکتور بوندر، رئیس کمیته دفاع مجلس سنای روسیه، قرار است با مقامات رژیم صهیونیستی در مورد تونل‌های حزب‌الله در منطقه مرزی اراضی اشغالی فلسطین با لبنان، بحث و گفتگو کنند. انتظار می رود این هیئت روس، روز پنجشنبه از منطقه مرزی لبنان-فلسطین و چهار تونل کشف شده از سوی ارتش رژیم صهیونیستی دیدن کند.
به علاوه، این هیئت با رئیس کنست، اعضای کمیته روابط خارجی و دفاع کنست و نیز شورای عالی امنیت ملی رژیم صهیونیستی دیدار خواهد کرد تا گفت‌گویی محرمانه در مورد اوضاع امنیتی منطقه شمالی داشته باشند.

روسیه پیش از این در نشانه‌های دیگری مبنی بر پایان یافتن بحران بین دو طرف، از عملیات “سپر شمالی” رژیم صهیونیستی برای کشف و خنثی سازی تونل‌های حزب‌الله حمایت کرده‌ بود و بنا بر گزارش‌ها در مورد نقض حاکمیت رژیم صهیونیستی به لبنان هشدار داده‌ بود.

همچنین مشاهده کنید

اتحادیه عرب خواستار توقف تجاوزات علیه مسجد الاقصی شد

اتحادیه عرب خواستار توقف تجاوزات علیه مسجد الاقصی شد

اتحادیه عرب تاکید کرد که جامعه بین الملل باید به مسئولیت های خود در زمینه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *