صفحه اصلی / اخبار ویژه / جنگ آینده، آخرین جنگ در غزه خواهد بود
891350645 660x330 - جنگ آینده، آخرین جنگ در غزه خواهد بود

[types field='headline-r']

جنگ آینده، آخرین جنگ در غزه خواهد بود

رهبر ائتلاف “آبی سفید” و رئیس سابق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که جنگ آینده در غزه آخرین جنگ خواهد بود. وی همچنین اظهار داشت که ارتش رژیم صهیونیستی خود را برای علمیات نظامی گسترده ای علیه غزه آماده می کند.

به گزارش خبرگزاری جاثیه؛ به نقل از روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت، رهبران ائتلاف آبی سفید از جمله بنی گانتز، یائیر لاپید، موشه یعلون و گابی اشکنازی صبح روز گذشته از مناطق مجاور باریکه غزه بازدید کردند.

گانتز ادعا کرد که اگر در جنگ آتی آرامش کامل بر مرزهای غزه حاکم نشود، حماس را شکست خواهیم داد و رهبران آن را هم ترور خواهیم کرد و گزینه دیگری وجود نخواهد داشت و در زمانی مشخص که خود تعیین خواهیم کرد، عملیاتی گسترده را علیه غزه آغاز می کنیم.

اظهارات گانتز در آستانه انتخابات کنست رژیم صهیونیستی در ۱۷ سپتامبر آینده بیان می شود. گانتز اصلی ترین رقیب نتانیاهو در انتخابات پیش رو است و مقامات اسرائیلی معمولا در آستانه هر انتخاباتی به بیان چنین ادعاهایی عادت دارند اما در عرصه عمل هر بار که جنگ یا عملیاتی را علیه این باریکه آغاز کرده اند، شکست خورده و دست از پا درازتر بازگشته اند.

گانتز رئیس سابق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی است و خود نیز بارها طعم تلخ شکست در برابر حماس و گروه های مقاومت فلسطین به ویژه در جنگ ۵۱ روزه را چشیده است.

همچنین مشاهده کنید

181220 syria us troops se 606p 24a36f6a4d48c4681ac5452f8af63781.nbcnews fp 1200 630 310x165 - شوکه شدن مقامات صهیونیستی از عقب‌نشینی آمریکا از شمال سوریه

شوکه شدن مقامات صهیونیستی از عقب‌نشینی آمریکا از شمال سوریه

مسئولان اسرائیلی اعلام کردند که بسیاری از مقامات این رژیم از تصمیم آمریکا برای عقب‌نشینی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *