صفحه اصلی / اخبار ویژه / تهدید وزیر رژیم صهیونیستی به ترور رهبران حماس در جنگ آتی
72425085932699640360no 640x330 - تهدید وزیر رژیم صهیونیستی به ترور رهبران حماس در جنگ آتی

[types field='headline-r']

تهدید وزیر رژیم صهیونیستی به ترور رهبران حماس در جنگ آتی

وزیر امور خارجه اسرائیل تهدید کرد که این رژیم در هر جنگی در آینده اقدام به ترور رهبران حماس خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری جاثیه، “یسرائیل کاتس” جنبش حماس را مسئول حوادث امنیتی و درگیری‌های مسلحانه اخیر در نوار مرزی باریکه غزه دانست.

وی گفت که رژیم صهیونیستی دو راه پیش‌رو دارد، یا اینکه همچنان به هر حادثه و رخدادی در مرزهای غزه واکنش نشان دهد و یا اینکه در نهایت وضعیت به سمت جنگی دیگر پیش برود.

وزیر خارجه اسرائیل مدعی شد که رژیم صهیونیستی قادر است در جنگ آتی حماس را شکست دهد.

این در حالی است که در ۳ جنگ اخیر در باریکه غزه هر بار ارتش رژیم صهیونیستی در برابر حماس و دیگر گروه‌های مقاومت فلسطین متحمل شکست‌های سنگین شده و نتوانسته به هیچ‌یک از اهداف خود دست یابد.

رهبر ائتلاف “آبی سفید” و رئیس سابق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی نیز اخیرا مدعی شد که جنگ آینده در غزه آخرین جنگ خواهد بود. وی همچنین اظهار داشت که ارتش رژیم صهیونیستی خود را برای علمیات نظامی گسترده‌ای علیه غزه آماده می‌کند.

بنی گانتز ادعا کرد که اگر در جنگ آتی آرامش کامل بر مرزهای غزه حاکم نشود، حماس را شکست خواهیم داد و رهبران آن را هم ترور خواهیم کرد و گزینه دیگری وجود نخواهد داشت و در زمانی مشخص که خود تعیین خواهیم کرد، عملیاتی گسترده را علیه غزه آغاز می‌کنیم.

مقامات کنونی و سابق اسرائیلی بارها خواستار ترور رهبران حماس در غزه شده و مدعی شده اند که این رژیم قادر به تضعیف و شکست این جنبش خواهد بود اما هر بار و در هر جنگی شکستی مفتضحانه تر از قبل را متحمل شده اند.

همچنین مشاهده کنید

اتحادیه عرب خواستار توقف تجاوزات علیه مسجد الاقصی شد

اتحادیه عرب خواستار توقف تجاوزات علیه مسجد الاقصی شد

اتحادیه عرب تاکید کرد که جامعه بین الملل باید به مسئولیت های خود در زمینه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *