صفحه اصلی / بین الملل / اتحادیه عرب خواستار توقف تجاوزات علیه مسجد الاقصی شد
اتحادیه عرب خواستار توقف تجاوزات علیه مسجد الاقصی شد

[types field='headline-r']

اتحادیه عرب خواستار توقف تجاوزات علیه مسجد الاقصی شد

اتحادیه عرب تاکید کرد که جامعه بین الملل باید به مسئولیت های خود در زمینه توقف تجاوزات علیه مسجد الاقصی، تامین حمایت بین المللی از فلسطینیان، تلاش برای پایان اشغالگری در سرزمین فلسطین و اجرای قوانین و قطعنامه های بین المللی ذی ربط عمل کند.

به گزارش خبرگزاری جاثیه، این اتحادیه بیان کرد که جامعه جهانی باید جلوی ادامه تجاوزات و جنایات رژیم صهیونیستی و نقض قوانین و قطعنامه های بین المللی توسط این رژیم را بگیرد.

اتحادیه عرب تاکید کرد که سکوت جامعه جهانی در برابر نقض قوانین بین المللی از سوی رژیم صهیونیستی موجب شده تا این رژیم با شدت بیشتری به جنایات خود علیه ملت فلسطین ادامه دهد و همچنان صلح و سازش در منطقه تعطیل بماند.

سعید ابو علی مشاور  دبیرکل اتحادیه عرب در امور فلسطین و اراضی اشغالی عربی در سالروز آتش زدن مسجد الاقصی خاطر نشان کرد که این جنایت فجیع به شیوه های مختلف همچنان ادامه دارد و متوقف نشده است و رژیم صهیونیستی همچنان به تجاوزات خود علیه مقدسات اسلامی فلسطین و حقوق ملت فلسطین و نقض صریح قوانین و قطعنامه های بین المللی ادامه می دهد.

ابو  علی اشاره کرد که رژیم صهیونیستی همچنان به عملیات یهودی سازی قدس، توطئه ها و طرح های هدفمند خود علیه مقدسات اسلامی و مسیحی آن و در راس آن مسجد مبارک الاقصی به طور روزانه ادامه می دهد و در تلاش برای تغییر وضعیت تاریخی و قانونی حاکم بر این مسجد، تقسیم زمانی و مکانی آن بین مسلمانان و یهودیان و یهودی سازی نهایی آن با حمایت همه جانبه و مشارکت مستقیم آمریکا است.

همچنین مشاهده کنید

4322882 310x165 - مخالفت ۵۰ درصد اسرائیلی‌ها با تشکیل دولت وحدت به نخست وزیری نتانیاهو

مخالفت ۵۰ درصد اسرائیلی‌ها با تشکیل دولت وحدت به نخست وزیری نتانیاهو

نتایج یک نظرسنجی که به تازگی در جامعه صهیونیستی به عمل آمده، نشان می‌دهد که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *