صفحه اصلی / اخبار ویژه / اسرائیل در هر جنگی، در آینده شکست خواهد خورد
156364252 660x330 - اسرائیل در هر جنگی، در آینده شکست خواهد خورد

[types field='headline-r']

اسرائیل در هر جنگی، در آینده شکست خواهد خورد

روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در هر جنگی در آینده شکست خواهد خورد، زیرا نسبت به قدرت ارتش برای ورود به هر جنگی شک و تردید دارد.

به گزارش خبرگزاری جاثیه، “اساف اشنایدر” نویسنده اسرائیلی در مقاله‌ای در روزنامه یدیعوت احرونوت عنوان کرد که جنگ آتی “اسرائیل” را بدتر از جنگ اکتبر ۱۹۷۳ به لرزه درخواهد آورد.

اشنایدر تاکید کرد که روز ششم اکتبر ۱۹۷۳ که جنگ آغاز شد، همچنان لرزه بر اندام می‌اندازد.

این روزنامه اشاره کرد که امروز عید “غفران” نزدیک است و در اقدامی بی‌سابقه از زمان آغاز بحران سیاسی رژیم صهیونیستی و عدم تشکیل دولت جدید، کابینه سیاسی و امنیتی این رژیم به خاطر موضوعی مهم و حساس تشکیل جلسه می‌دهد و هنوز معلوم نیست که بحث خطری جدی است یا صرفا حرف و حدیث‌های رسانه‌ای است.

یدیعوت بیان کرد که ظاهرا جنگ آتی با گروه‌های نزدیک به ایران نزدیک و حتمی است و آنگونه که سازمان اطلاعات صهیونیستی اعلام کرده، شامل حملات موشکی گسترده از سمت غزه، ایران و مناطق تحت نفوذ آن از جمله عراق، سوریه و لبنان و جنگ‌های زمینی شدید در مرزهای شمالی خواهد بود.

این روزنامه مطرح کرده است: آیا ما واقعا آماده هستیم و تاب تحمل ضربات سخت و طولانی‌مدت را داریم؟ آیا می‌توانیم در برابر ضربات سخت و کاری به مواضع حساس که روحیه ما را در هم خواهد شکست، دوام بیاوریم؟

کابینه امنیتی دولت رژیم صهیونیستی روز یکشنبه برای اولین بار طی دو ماه گذشته تشکیل جلسه داد.

این نشست با محوریت ایران تشکیل شد. برگزاری این جلسه در پی اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو در رابطه با تشدید تنش با ایران انجام گردید.

نتانیاهو روز پنجشنبه گذشته در سخنانی در کنست در مورد ایران گفت که ما با یک خطر و تهدید امنیتی بزرگ مواجه هستیم.

وی عنوان کرد که آنچه می‌گویم به هیچ وجه برای منحرف کردن نگاه‌ها از هیچ چیزی نیست، بلکه ایران در حال تقویت و مجهز کردن خود است و آن‌ها بر این باورند که “اسرائیل” نابود خواهد شد و در همین راستا تلاش می‌کنند و ما باید این را جدی بگیریم و تصمیماتی در رابطه با بودجه اتخاذ کنیم که طی دهه‌های گذشته نیازی به آن نبود.

همچنین مشاهده کنید

181220 syria us troops se 606p 24a36f6a4d48c4681ac5452f8af63781.nbcnews fp 1200 630 310x165 - شوکه شدن مقامات صهیونیستی از عقب‌نشینی آمریکا از شمال سوریه

شوکه شدن مقامات صهیونیستی از عقب‌نشینی آمریکا از شمال سوریه

مسئولان اسرائیلی اعلام کردند که بسیاری از مقامات این رژیم از تصمیم آمریکا برای عقب‌نشینی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *