صفحه اصلی / مقاومت / دیدار فرماندهان گردان های قسام و گروهان‌های قدس
154197302194039900 660x330 - دیدار فرماندهان گردان های قسام و گروهان‌های قدس

[types field='headline-r']

دیدار فرماندهان گردان های قسام و گروهان‌های قدس

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در غزه از دیدار رهبران سیاسی و فرماندهان نظامی جنبش های حماس و جهاد اسلامی در باریکه غزه به منظور بحث و تبادل نظر در مورد پروژه مقاومت و طرح ها و راهکارهای آن برای آزادسازی فلسطین و تحقق حق بازگشت آوارگان به سرزمین فلسطین خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، یحیی سنوار در جریان بازدید از منزل خانواده ای فلسطینی در شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه به منظور تبریک عید سعید قربان، اظهار داشت که جنبش متبوعش و دیگر گروه های مقاومت و جریان های ملی و اسلامی فلسطین همچنان به آماده سازی خود برای نبرد آزادسازی فلسطین ادامه می دهند.

سنوار تصریح کرد که طی روزهای اخیر فرماندهان ارشد گردان های قسام شاخه نظامی حماس و گروهان های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی با هم دیدار کردند و در این دیدار شماری از رهبران سیاسی دو طرف نیز حضور داشتند.

وی اشاره کرد که این دیدار ۶ ساعت به طول انجامید و طی آن بحث و گفتگوهای مفصلی در مورد پروژه آزادسازی فلسطین و مقدمات آن و مقابله با تجاوزات دشمن صهیونیستی علیه باریکه غزه انجام شد.

یحیی سنوار تاکید کرد که ما و برادرانمان در جنبش جهاد اسلامی به تلاش های شبانه روزی خود ادامه می دهیم و همه شاهد پیشرفت فعالیت های ملی مقاومت هستند که بارزترین نشانه آن تشکیل هیئت عالی ملی برگزاری تظاهرات بازگشت و شکستن محاصره و اتاق عملیات مشترک گروه های مقاومت در غزه است.

سنوار افزود که تمامی گروه های مقاومت فلسطین در نوار غزه به طور شبانه روزی در حال آماده سازی خود برای نبرد آزادسازی فلسطین و بازگشت آوارگان به شهر و دیار خود هستند و در این راستا پیشرفت های زیادی هم کرده اند.

وی اظهار داشت که مقاومت لحظه ای از تقویت توان موشکی و حفر تونل در مرزهای باریکه غزه دست نخواهد کشید و فرزندان این ملت به طور شبانه روزی در تلاش برای تحقق این هدف هستند.

همچنین مشاهده کنید

حماس تسلیم نشده و برای اسیر کردن سربازان اسرائیلی آماده می‌شود

حماس تسلیم نشده و برای اسیر کردن سربازان اسرائیلی آماده می‌شود

یک فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی با بیان اینکه اسرائیل سناریو‌های مختلفی درباره حملات گروه‌های فلسطینی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *