صفحه اصلی / اخبار ویژه / واکنش حماس و جهاد اسلامی به حملات ارتش صهیونیستی به غزه
واکنش حماس و جهاد اسلامی به حملات ارتش صهیونیستی به غزه

[types field='headline-r']

واکنش حماس و جهاد اسلامی به حملات ارتش صهیونیستی به غزه

جنبش های حماس و جهاد اسلامی حملات تجاوزکارانه بامداد امروز جنگنده های اسرائیلی به نوار غزه را به شدت محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاری جاثیه، جنبش حماس در بیانیه ای تصریح کرد که دشمن صهیونیستی همچنان به جنایات علیه ملت فلسطین و جوانان قهرمانی که علیه محاصره و ظلم و جنایات این رژیم در قدس، کرانه باختری و غزه به پا خواسته اند، ادامه می دهد.

این جنبش افزود که جنایت بامداد امروز دشمن صهیونیستی در شمال باریکه غزه که به شهادت ۳ جوان فلسطینی منجر شد، بیانگر خوی وحشیانه این رژیم و جنایات آن علیه ملت فلسطین است.

در ادامه این بیانیه آمده است که خشم و عصبانیت حاکم بر فلسطینیان و ادامه محاصره ظالمانه و تعرضات و تجاوزات مکرر علیه مسجد مبارک الاقصی در نهایت به انفجار اوضاع به روی اشغالگران صهیونیست منجر خواهد شد.

از سوی دیگر، جنبش جهاد اسلامی هم ضمن تبریک و تسلیت شهادت این ۳ جوان فلسطینی، مسئولیت کامل پیامدهای این جنایت را متوجه رژیم صهیونیستی دانست.

این جنبش بار دیگر بر حق مسلم ملت فلسطین در مقابله با تمامی انواع و اشکال جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه فلسطینیان تاکید کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی شب گذشته و بامداد امروز بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه را هدف حملات گسترده هوایی و توپخانه‌ای قرار داد که طی آن، ۳ فلسطینی به شهادت رسیده و یک نفر دیگر نیز به شدت مجروح شد.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه در بیانیه‌ای اعلام کرد که جسد ۳ شهید فلسطینی به نام‌های محمود عادل ولایده ۲۴ ساله، محمد فرید ابو ناموس ۲۷ ساله و محمد سمیر ترامسی ۲۶ ساله از زیر آوار بیرون کشیده شده و به بیمارستان اندونزیایی در شمال این باریکه منتقل شده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که چندین جوان فلسطینی به موانع مرزی در شمال بیت لاهیا نزدیک شدند که جنگنده‌ها و توپخانه ارتش آن‌ها را مورد حمله قرار داده است.

همچنین مشاهده کنید

181220 syria us troops se 606p 24a36f6a4d48c4681ac5452f8af63781.nbcnews fp 1200 630 310x165 - شوکه شدن مقامات صهیونیستی از عقب‌نشینی آمریکا از شمال سوریه

شوکه شدن مقامات صهیونیستی از عقب‌نشینی آمریکا از شمال سوریه

مسئولان اسرائیلی اعلام کردند که بسیاری از مقامات این رژیم از تصمیم آمریکا برای عقب‌نشینی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *