صفحه اصلی / اخبار ویژه / سردار مهدی ربانی: امروز در مرزهای اسرائیل با تهدیدات مقابله می‌کنیم
ایران رزمایش 650x330 - سردار مهدی ربانی: امروز در مرزهای اسرائیل با تهدیدات مقابله می‌کنیم

[types field='headline-r']

سردار مهدی ربانی: امروز در مرزهای اسرائیل با تهدیدات مقابله می‌کنیم

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در همایش پدافند غیرعامل تاکید کرد که ما با تهدیدات در داخل مرزها و بعد خارج مرزها و امروز در مرزهای اسرائیل مقابله می‌کنیم و جبهه مقاومت در برابر تهدیدات ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری جاثیه، سردار مهدی ربانی اظهار داشت که هیچ کشوری در منطقه حداقل تا ۱۰ سال آینده توان مقابله با ایران در جنگ زمینی را ندارد و ایران امروز قوی‌تر از گذشته است.

این در حالی است که سردار یدالله جوانی نیز با بیان اینکه اقتدار دفاعی ایران تأمین‌کننده امنیت است، ‌گفت: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها سعی دارند با عملیات روانی وانمود کنند که قادرند به ایران حمله کنند تا بتوانند امتیاز بگیرند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: کشورهای غربی مشخصاً آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها سالیان است تلاش می‌کنند با استفاده از ادبیات تهدید علیه جمهوری اسلامی ایران خواست و اراده‌شان را به ملت ایران تحمیل کنند، درحالی‌که اساساً توانایی عملی کردن تهدیدات خود علیه ملت ایران را ندارند و مهمترین دلیل ناتوایی آنها برای پیاده‌سازی تهدیداتشان، قدرت پاسخگویی ملت و نیروهای مسلح ایران به تجاوزات احتمالی است.

وی تصریح کرد: امروز تمامی کارشناسان نظامی دنیا اتفاق‌نظر دارند که هر نوع اقدام نظامی آمریکا یا رژیم صهیونیستی علیه ایران با واکنش سریع و قاطع ایران مواجه می‌شود و بازنده اصلی هم متجاوزین خواهند بود.

سردار جوانی اظهار داشت که امروز آمریکایی‌ها نه توان جنگ با ملت ایران و نه توان به راه انداختن جنگ جدید در منطقه را دارند. از طرفی صهیونیست‌ها به شدت در موضع ضعف قرار دارند و درمقابله با مقاومت ناتوان هستند، چه برسد که بخواهند با نظام مقتدر جمهوری اسلامی ایران وارد جنگ شوند.

همچنین مشاهده کنید

181220 syria us troops se 606p 24a36f6a4d48c4681ac5452f8af63781.nbcnews fp 1200 630 310x165 - شوکه شدن مقامات صهیونیستی از عقب‌نشینی آمریکا از شمال سوریه

شوکه شدن مقامات صهیونیستی از عقب‌نشینی آمریکا از شمال سوریه

مسئولان اسرائیلی اعلام کردند که بسیاری از مقامات این رژیم از تصمیم آمریکا برای عقب‌نشینی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *